Tulekul üritused

« Eelmine Mai 2019 Järgmine »
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
    1
* MK "Tere, kevad!"MK "Tere, kevad!"

Kellaaeg: 09:00

Maakondlik malevõistlus "Tere, kevad!" (raamatukogu klassis)

2
* Paikuse PK MV jalgpallisPaikuse PK MV jalgpallis

Kellaaeg: 10:15

Kooli MV jalgpallis (6.-9. klassi poisid)

* Õpetajate sisekoolitusÕpetajate sisekoolitus

Kellaaeg: 14:10

IT loeng raamatukogu klassis

3
* Loengud (7.-9. kl)Loengud (7.-9. kl)

Loeng teemal „Läänemeresoome väikerahvad ja meie ununevad juured“; 10.15 - 9.ab, 7.ac; 11.15 - 8.abc, 7.b;

4
5
6
7
* Teatrikülastus (7.c)Teatrikülastus (7.c)

Tartu Vanemuises

* "Kirjanike tuur" (2.-3. kl)"Kirjanike tuur" (2.-3. kl)

Kellaaeg: 12:00

Aulas kell12.00-13.00

8
* Narkoloengud (6.-8. kl)Narkoloengud (6.-8. kl)

algklasside maja saalis: 11.15 - 7b, 6b; 12.15 - 7c, 8a; 13.10 - 6a, 8c

* Tasemetöö (e/k - 3. kl)Tasemetöö (e/k - 3. kl)

Kellaaeg: 10:15


* VR inim.õp. olümpiaadVR inim.õp. olümpiaad

Kellaaeg: 12:00

vabariiklik inimeseõpetuse olümpiaad Tallinnas. Paikuse PK-st osaleb Riin Annusvere.

9
* Teatejooks Pärnus (5.-6. kl)Teatejooks Pärnus (5.-6. kl)

Kellaaeg: 11:00

Heategevuslik teatejooks (5. ja 6. klassid)

10
* Maastikumäng (4.ac)Maastikumäng (4.ac)

Kellaaeg: 10:15


* Tsirkuseetendus (1.-3. kl)Tsirkuseetendus (1.-3. kl)

Kellaaeg: 11:15


11
12
13
* Erasmus+ Saksamaal (13.-17.05)Erasmus+ Saksamaal (13.-17.05)


14
* Tasemetöö (e/k - 6. kl)Tasemetöö (e/k - 6. kl)

Kellaaeg: 09:10


* Kooli malevõistlus (5.-9. kl)Kooli malevõistlus (5.-9. kl)

Kellaaeg: 12:10

Võistkonnas 2P+1T

15
* Projekt Grobinas (15.-17.05)Projekt Grobinas (15.-17.05)

16 õpilast 6. klassidest külas sõpruskoolil Grobinas

* 9. kl matem. proovieksam9. kl matem. proovieksam

Kellaaeg: 09:10

2.-3. tund

* Tasemetöö (matem. - 3. kl)Tasemetöö (matem. - 3. kl)

Kellaaeg: 10:15


* Teatrikülastus (7.a)Teatrikülastus (7.a)

Kellaaeg: 13:00

Tallinnas

16
* Kooli malevõistlus (1.-4. kl)Kooli malevõistlus (1.-4. kl)

Kellaaeg: 08:15

Võistkonnas 2P+1T

17
* PK kergejõustikPK kergejõustik

Pärnu koolide kergejõustikuvõistlused Paikuse kooli staadionil (7.-9. kl)

18
19
* Erasmus+ Portugalis 19.-25.05Erasmus+ Portugalis 19.-25.05

Projektikohtumine Portugalis

20
* Erasmus+ Iirimaal 20.-23.05Erasmus+ Iirimaal 20.-23.05


21
* Tasemetöö (matem. - 6. kl)Tasemetöö (matem. - 6. kl)

Kellaaeg: 09:10

valim

22
* Tasemetöö (matem. - 6. kl)Tasemetöö (matem. - 6. kl)

Kellaaeg: 10:15

mittevalim

23
* PK kergejõustik (3.-4. kl)PK kergejõustik (3.-4. kl)

Paikuse kooli staadionil

* Kooli tänupäevKooli tänupäev

Kellaaeg: 18:00


24
* e-õppepäeve-õppepäev

Loovtööde kaitsmine: 8.abc + 7.abc vaatlejatena, teistel e-õppepäev

* Loovtööde kaitsmineLoovtööde kaitsmine


25
26
27
* Õppereis (2.ac)Õppereis (2.ac)

Haapsalu

* 8.c klassilaager 27.-30.058.c klassilaager 27.-30.05

Kihnus

* Õppereis (8.b) 27.-28.05Õppereis (8.b) 27.-28.05

Saaremaa

* Õppereis (7.c) 27.-28.05Õppereis (7.c) 27.-28.05


28
* TutipäevTutipäev


* Õppereis (5.a)Õppereis (5.a)

Saaremaa

29
* Õppereis (3.a)Õppereis (3.a)

Tallinn

* Õppekäik (1.a)Õppekäik (1.a)


* Õppereis (5.b)Õppereis (5.b)

Riia

* PK Kati-Mati mängudPK Kati-Mati mängud

1.- 4. kl Kati-Mati mängud Vändras (valim)

30
* Üleminekueksam (7. kl)Üleminekueksam (7. kl)


* Õppereis (5.c)Õppereis (5.c)

Rakvere

* Õppereis (3.bc)Õppereis (3.bc)

Tapal

31