Toitlustamine

Söömise ajad 2020/2021 õa I trimester

Esimene söögivahetund 
1.klassid kell 9.45 
2. klassid kell 9.55 
3. klassid kell 10.10 

Teine söögivahetund 
4. klassid kell 10.50 
5. klassid kell 11.00 
6. klassid kell 11.10  

Kolmas söögivahetund  
7. klassid kell 11.50 
8. klassid kell 12.00 
9. klassid kell 12.10 

Iga hommik 7:40-8:10 on saadaval hommikupuder ja keedis. 

Lisaks menüüs mainitud toitudele on iga päev saadaval piim ja keefir 2,5%; leib ja sepik või sai; kaks korda nädalas on saadaval koolipuuvili. 

 

Esmaspäev

28.09

Teisipäev

29.09

Kolmapäev

30.09

Neljapäev

01.10

Reede

02.10

Hommikupuder Odrahelbepuder keedisega Täisteramannapuder keedisega Kaerahelbepuder keedisega Neljaviljapuder keedisega Rukkihelbepuder keedisega
Koolilõuna Värskekapsasupp sealihaga, hapukoor Lihapallid koorekastmes aurukartuliga, kapsa-porgandisalat õlikastmega Kodune seljanka hapukoorega Köögiviljahautis sealihaga, marineeritud kurgiviilud Makaronisalat singi ja köögiviljaga, grillvorst
  Müsli jogurtiga;
Koolipuuvili: porgand
Ploom Õunamannavaht piimaga

Arbuus;
Koolipuuvili: värske kurk

Kohupiimaga moorapea
 

Esmaspäev

28.09

Teisipäev

29.09

Kolmapäev

30.09

Neljapäev

01.10

Reede

02.10

Teine toidukord Maisimannapuder keedisega Pitsasai juustuga, tomat Makaronisalat singi ja köögiviljaga, kotlett Piima-riisisupp, võileib juustuvorstiga Lihapirukas, banaan, topsijogurt

Tervist edendavate koolide võrgustik koosneb vabatahtlikkuse alusel ühinenud koolidest, kes on omaks võtnud tervist edendavate koolide liikumise visiooni ja otsustanud kanda kokkulepitud missiooni. Võrgustiku tegevust koordineerib Tervise Arengu Instituut.  

Söömise ajad 2020/2021 õa I trimester

Esimene söögivahetund 
1.klassid kell 9.45 
2. klassid kell 9.55 
3. klassid kell 10.10 

Teine söögivahetund 
4. klassid kell 10.50 
5. klassid kell 11.00 
6. klassid kell 11.10  

Kolmas söögivahetund  
7. klassid kell 11.50 
8. klassid kell 12.00 
9. klassid kell 12.10 

Iga hommik 7:40-8:10 on saadaval hommikupuder ja keedis. 

Lisaks menüüs mainitud toitudele on iga päev saadaval piim ja keefir 2,5%; leib ja sepik või sai; kaks korda nädalas on saadaval koolipuuvili. 

 

Esmaspäev

28.09

Teisipäev

Kolmapäev

30.09

Neljapäev

01.10

Reede

02.10

Teine toidukord Maisimannapuder keedisega Pitsasai juustuga, tomat Makaronisalat singi ja köögiviljaga, kotlett Piima-riisisupp, võileib juustuvorstiga Lihapirukas, banaan, topsijogurt

Tervist edendavate koolide võrgustik koosneb vabatahtlikkuse alusel ühinenud koolidest, kes on omaks võtnud tervist edendavate koolide liikumise visiooni ja otsustanud kanda kokkulepitud missiooni. Võrgustiku tegevust koordineerib Tervise Arengu Instituut.  

 

Esmaspäev

28.09

Teisipäev

29.09

Kolmapäev

30.09

Neljapäev

01.10

Reede

02.10

Hommikupuder Odrahelbepuder keedisega Täisteramannapuder keedisega Kaerahelbepuder keedisega Neljaviljapuder keedisega Rukkihelbepuder keedisega
Koolilõuna Värskekapsasupp sealihaga, hapukoor Lihapallid koorekastmes aurukartuliga, kapsa-porgandisalat õlikastmega Kodune seljanka hapukoorega Köögiviljahautis sealihaga, marineeritud kurgiviilud Makaronisalat singi ja köögiviljaga, grillvorst
  Müsli jogurtiga;
Koolipuuvili: porgand
Ploom Õunamannavaht piimaga

Arbuus;
Koolipuuvili: värske kurk

Kohupiimaga moorapea

Toitlustamise nädal 13.01-17.01
Esmaspäev
13.01
Teisipäev
14.01
Kolmapäev
15.01
Neljapäev
16.01
Reede
17.01
KoolilõunaHakklihasupp köögiviljagaGuljass sealihast, kartul, peedisalatItaalia lõhesupp juustugaHakklihalakaste porgandiga, kartul, hiinakapsa ja kõrvitsa salatPilaff sealihaga, kurgisalat tilliga
Piimakissell keedisegaÕunKamavaht keedisegaJogurtKamabatoon
Teine koidukordRiisihelbepuder, keedisPiimamanna supp, võileib singigaKartuli singisalat, viinerSoojad singisaiad. jogurtLihapirukas, banaan, topsijogurt