PAIKUSE PÕHIKOOLI  AINEÕPETAJATE KONSULTATSIOONIAJAD

2019/2020

Õpetaja Konsultatsiooniaeg

(päev/tund)

Aine

 

Aare Külaots Teisipäev
Neljapäev
7.40
7. tund
Füüsika
Andres Burk Reede 7. tund (kokkuleppel) Kehaline kasvatus
Angela Taggo Neljapäev 6. tund 4.a loodusõpetus
Eneli Maal Teisipäev 7.-8. tund Matemaatika
Enn Kübar Teisipäev 7. tund Tööõpetus
Eve Tannebaum Esmaspäev

Reede

7. tund

6. tund

Vene keel

Ajalugu 6.c

Ester Murrand Esmaspäev-kolmapäev Kokkuleppel õpetajaga Muusika
Feliks Krapp Reede 7. tund Ajalugu
Hulda Larin Kolmapäev 7. tund Matemaatika
Ingrid Lilles Reede Eeltund 7.45 Inglise keel
Jana Suve E või N

R

6. tund

7. tund

5.c

8.a

Kadri Jõgi Teisipäev 7.30 Käsitöö ja kodundus klassiruumis 77-4
Kaisa Jaakson Kolmapäev 7. tund (kokkuleppel) Kehaline kasvatus, inimeseõpetus
Kersti Rohtmets Esmaspäev

Teisipäev

7. tund

6. tund

Inglise keel
Kristiina Volt Kolmapäev
Neljapäev
5. tund
5. tund
Matemaatika 3.c
1.a
Külli Jürisoo Esmaspäev 7. tund Eesti keel ja loodusõpetus
Liina Kivisto Teisipäev 7.-8. tund Matemaatika
Lisabet Roos Teisipäev 5.-6. tund Inglise keel, 1.b
Maarja Tärk Esmaspäev 8. tund Loodusõpetus, bioloogia
Maire Krinal Neljapäev 7. tund Muusika
Mait Lind Kolmapäev 7. tund Ajalugu 7.-9. klass, ühiskonnaõpetus 77-1
Marika Jagomägi Kolmapäev 7.40 Keemia
Marika Merirand Teisipäev 7. tund (kokkuleppel) Inglise keel
Monika Limberg Teisipäev 7. tund (kokkuleppel) Eesti keel, kirjandus
Monika Vaher Teisipäev 8. tund Kunstiõpetus
Nele Tohv Kolmapäev 6. tund (kokkuleppel) Inglise keel 3.c/2.c kokkuleppel
Oksana Johannes Esmaspäev

Kokkuleppel

7. tund

7.40

7.a  vene keel

9.a vene keel

Reet Sai Esmaspäev 6. tund Eesti keel
Reili Kaljund Teisipäev 6. tund (kokkuleppel) Kehaline kasvatus
Rita Veeremets Reede 7. tund (kokkuleppel) Matemaatika
Sirje Solom Esmaspäev 7. tund Vene keel 9.b
Sirje Suurevälja Neljapäev 7. tund Vene keel, inimeseõpetus
Sirje Tuulemäe Neljapäev 5. tund  (4.kl )

7. tund

Eesti keel ja kirjandus
Sirle Varkentin Esmaspäev

 

Teisipäev

6.-7. tund

 

7.45

7. tund

Inglise keel ( 6. tund),

Geograafia ( 7. tund)

Inglise keel ja geograafia –  järeltööd

Geograafia

Svetlana Volkmann Reede 6. tund 3.c

Kunstiõpetuses kokkuleppel õpilastega

Talvi Kaja Kolmapäev 5.-8. tund Matemaatika
Tarmo Tõnismann Kolmapäev 6. tund Matemaatika
Tiit Vaher Reede 8. tund Tööõpetus
Tiiu Timberg Esmaspäev 7. tund Loodusõpetus 4.b,  4.c , 6.a
Ulvi Laneman Kolmapäev 6. tund Kehaline kasvatus
Ulvi Mihkeles Esmaspäev 6. tund (kokkuleppel) Eesti keel, kirjandus 5.a/2.a kokkuleppel