Paikuse Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Muu personal Õpetajad

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Anne Kalmus

Direktor
+372 5566 5026
anne.kalmus@ppk.edu.ee


Angela Taggo

Õppejuht
+372 5145131
angela.taggo@ppk.edu.ee


Talvi Kaja

Arendusjuht/ matemaatika
talvi.kaja@ppk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Einar Elbing

Haldusjuht
+372 55510968
einar.elbing@ppk.edu.ee


Kadri Haavandi

Arendusjuht/õpetaja
kadri.haavandi@ppk.edu.ee


Sirje Solom

HEV koordinaator
+372 55510965
sirje.solom@ppk.edu.ee

Muu personal (5)

Laura Kosenkranius

Juhiabi
+3724453132
laura.kosenkranius@ppk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 8.15-16.00

Marju Tomberg

Koolisotsiaalnõustaja
+37255510964
marju.tomberg@ppk.edu.ee


Külli Vill

Meditsiiniõde
kylli.vill@ppk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 8.15-15.00

Lisanne Lerg

Koolipsühholoog
+372 5542675
lisanne@onk.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K kell 8.00-14.00

Tiia Klein

Söökla juhataja
+37255510966
tiia.klein@ppk.edu.ee

Õpetajad (44)

Eva- Leena Pae

Klassiõpetaja
eva-leena.pae@ppk.edu.ee


Leana Erm

Inglise keel/ lapsehoolduspuhkus

leana.erm@ppk.edu.ee


Kaisa Jaakson

Kehaline kasvatus/inimeseõpetus
kaisa.jaakson@ppk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Marika Jagomägi

Keemia

marika.jagomagi@ppk.edu.ee


Kadri Jõgi

Käsitöö

kadri.jogi@ppk.edu.ee


Oksana Johannes

Klassiõpetaja/ vene keel

oksana.johannes@ppk.edu.ee


Külli Jürisoo

Eesti keel/ loodusõpetus

kylli.jyrisoo@ppk.edu.ee


Reili Kaljund

Kehaline kasvatus

reili.kaljund@ppk.edu.ee


Liina Kivisto

Matemaatika/ informaatika

liina.kivisto@ppk.edu.ee


Maire Krinal

Muusikaõpetus

maire.krinal@ppk.edu.ee


Enn Kübar

Tööõpetus

enn.kybar@ppk.edu.ee


Aare Külaots

Füüsika

aare.kylaots@ppk.edu.ee


Ulvi Laneman

Kehaline kasvatus

ulvi.laneman@ppk.edu.ee


Hulda Larin

Matemaatika

hulda.larin@ppk.edu.ee


Eiki Lehemets

Maleõpetus

eiki.lehemets@ppk.edu.ee


Ingrid Lilles

Inglise keel

ingrid.lilles@ppk.edu.ee


Monika Limberg

Eesti keel/ kirjandus

monika.limberg@ppk.edu.ee


Mait Lind

Ajalugu/ ühiskonnaõpetus

mait.lind@ppk.edu.ee


Eneli Maal

Matemaatika/ informaatika

eneli.maal@ppk.edu.ee


Malle Malmre

Klassiõpetaja

malle.malmre@ppk.edu.ee


Marika Merirand

Inglise keel

marika.merirand@ppk.edu.ee


Ulvi Mihkeles

Klassiõpetaja/eesti keel

ulvi.mihkeles@ppk.edu.ee


Ester Murrand

Muusikaõpetus

ester.murrand@ppk.edu.ee


Loore Ots

Klassiõpetaja
loore.ots@ppk.edu.ee


Kersti Rohtmets

Inglise keel

kersti.rohtmets@ppk.edu.ee


Lisabet Roos

Klassiõpetaja/ inglise keel

lisabet.roos@ppk.edu.ee


Reet Sai

Õpetaja
reet.sai@ppk.edu.ee


Sirje Suurevälja

Vene keel/ inimeseõpetus
sirje.suurevalja@ppk.edu.ee


Jana Suve

Klassiõpetaja

jana.suve@ppk.edu.ee


Eve Tannebaum

Vene keel

eve.tannebaum@ppk.edu.ee


Maarja Tärk

Bioloogia/ loodusõpetus

maarja.tark@ppk.edu.ee


Tiiu Timberg

Klassiõpetaja

tiiu.timberg@ppk.edu.ee


Tarmo Tõnismann

Klassiõpetaja

tarmo.tonismann@ppk.edu.ee


Sirje Tuulemäe

Klassiõpetaja/ eesti keel

sirje.tuulemae@ppk.edu.ee


Tiit Vaher

Joonestamine/ tööõpetus

tiit.vaher@ppk.edu.ee


Monika Vaher

Kunstiõpetus

monika.vaher@ppk.edu.ee


Inger Vahuvee

Käsitöö
inger.vahuvee@ppk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Sirle Varkentin

Geograafia/ inglise keel

sirle.varkentin@ppk.edu.ee


Rita Veeremets

Matemaatika/ tantsuline liikumine

rita.veeremets@ppk.edu.ee


Svetlana Volkmann

Klassiõpetaja/ kustiõpetus

svetlana.volkmann@ppk.edu.ee


Kristiina Volt

Klassiõpetaja

kristiina.volt@ppk.edu.ee


Kerstin Harjakas

Kehaline kasvatus
kerstin.harjakas@ppk.edu.ee


Kristi Ollino

Klassiõpetaja
kristi.ollino@ppk.edu.ee


Jüri Looring

Tööõpetus
juri.looring@ppk.edu.ee

Paikuse Põhikool

Üldinfo
Kaart

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.