Õppetöö

KONSULTATSIOONIAJAD


Õpetaja 

Konsultatsiooniaeg 

(päev/tund) 

Aine 

 

Aare Külaots 

7.40  

(K pikad vahetunnid  kokkuleppel) 

füüsika 

Andres Kutser 

8. tund kokkuleppel 

kehaline kasvatus 

Angela Taggo 

7. tund kokkuleppel 

5.a loodusõpetus 

Eneli Maal 

7. tund ja kokkuleppel 

matemaatika, informaatika 

Enn Kübar 

T, K 

7. tund kokkuleppel 

tehnoloogiaõpetus 

Eve Tannebaum 

6. ja 7.tund  

vene keel, ajalugu 

Ester Murrand 

K

kokkuleppel

muusika 

Hulda Larin 

6. ja 7.tund 

matemaatika 

Ingrid Lilles 

Eeltund (7.40) ja kokkulepped  

inglise keel 

Jana Suve 

6. tund 

4.a eesti keel 

Jekaterina Maasikas 

5.-6. tund 

tööõpetus  

Jelena Stankevitš 

T

7.-8. tund

vene keel 

Jüri Looring  

7. tund ja vajadusel kokkuleppel 

tehnoloogiaõpetus  

Kadri Haavandi 

6. ja 7. tund kokkuleppel 

informaatika, inimeseõpetus 

Kadri Jõgi 

7.30 

käsitöö ja kodundus 

Kersti Rohtmets 

N   

7. tund ja kokkuleppel 

inglise keel 

Kerstin Harjakas 

7. tund kokkuleppel 

kehaline kasvatus 

Kristiina Volt 


5. tund  
8. tund (kokkuleppel) 

2.a 

4.c matemaatika 

Külli Jürisoo 

7. tund ja vajadusel kokkuleppel 

eesti keel ja loodusõpetus 

Liina Kivisto 

7. tund ja erivajadusel kokkuleppel 

matemaatika 

Lisabet Roos 

6. tund kokkuleppel 

inglise keel 

Loore Ots  

6.tund kokkuleppel 

6.d, eesti keel 

Maarja Tärk 

7. ja 8. tund 

loodusõpetus, bioloogia 

Maire Krinal 

7. tund 

muusikaõpetus 

Mait Lind 

7. tund 

ajalugu, ühiskonnaõpetus 

Malle Tiidla 

7. tund, vajadusel kokkuleppel 

eesti keel 

Marika Jagomägi 


7.40 (9.klass) 
7.40 (8.klass) 

keemia 

Marika Merirand 

7. tund kokkuleppel 

inglise keel 

Monika Limberg 

7. tund kokkuleppel 

eesti keel 

Monika Vaher 

7. tund ja vajadusel kokkuleppel 

kunstiõpetus 

Oksana Johannes 

6. tund kokkuleppel 

vene keel 

Reili Kaljund 

N

6. tund kokkuleppel

kehaline kasvatus 

Rita Veeremets 

7. tund (kokkuleppel)  

8. tund (kokkuleppel) 

matemaatika 

Sirje Suurevälja 

8. tund (kokkuleppel) 

vene keel, inimeseõpetus 

Sirje Tuulemäe 

6.tund 

eesti keel, ajalugu 

Sirle Varkentin 

7. tund (kokkuleppel) 

6. tund ( kokkuleppel) 

inglise keel, geograafia 

Svetlana Volkmann 

6. tund 

4. klasside kunstiõpetus 

Tarmo Tõnismann 

6. tund 

4.b matemaatika 

Tiit Vaher 

8. tund 

tehnoloogia/joonestamine 

Ulvi Laneman 

7. tund kokkuleppel 

kehaline kasvatus 

Õpetaja 

Konsultatsiooniaeg 

(päev/tund) 

Aine 

 

Aare Külaots 

7.40  

(K pikad vahetunnid  kokkuleppel) 

füüsika 

Andres Kutser 

8. tund kokkuleppel 

kehaline kasvatus 

Angela Taggo 

7. tund kokkuleppel 

5.a loodusõpetus 

Eneli Maal 

7. tund ja kokkuleppel 

matemaatika, informaatika 

Enn Kübar 

T, K 

7. tund kokkuleppel 

tehnoloogiaõpetus 

Eve Tannebaum 

6. ja 7.tund  

vene keel, ajalugu 

Ester Murrand 

K

kokkuleppel

muusika 

Hulda Larin 

6. ja 7.tund 

matemaatika 

Ingrid Lilles 

Eeltund (7.40) ja kokkulepped  

inglise keel 

Jana Suve 

6. tund 

4.a eesti keel 

Jekaterina Maasikas 

5.-6. tund 

tööõpetus  

Jelena Stankevitš 

T

7.-8. tund

vene keel 

Jüri Looring  

7. tund ja vajadusel kokkuleppel 

tehnoloogiaõpetus  

Kadri Haavandi 

6. ja 7. tund kokkuleppel 

informaatika, inimeseõpetus 

Kadri Jõgi 

7.30 

käsitöö ja kodundus 

Kersti Rohtmets 

N   

7. tund ja kokkuleppel 

inglise keel 

Kerstin Harjakas 

7. tund kokkuleppel 

kehaline kasvatus 

Kristiina Volt 


5. tund  
8. tund (kokkuleppel) 

2.a 

4.c matemaatika 

Külli Jürisoo 

7. tund ja vajadusel kokkuleppel 

eesti keel ja loodusõpetus 

Liina Kivisto 

7. tund ja erivajadusel kokkuleppel 

matemaatika 

Lisabet Roos 

6. tund kokkuleppel 

inglise keel 

Loore Ots  

6.tund kokkuleppel 

6.d, eesti keel 

Maarja Tärk 

7. ja 8. tund 

loodusõpetus, bioloogia 

Maire Krinal 

7. tund 

muusikaõpetus 

Mait Lind 

7. tund 

ajalugu, ühiskonnaõpetus 

Malle Tiidla 

7. tund, vajadusel kokkuleppel 

eesti keel 

Marika Jagomägi 


7.40 (9.klass) 
7.40 (8.klass) 

keemia 

Marika Merirand 

7. tund kokkuleppel 

inglise keel 

Monika Limberg 

7. tund kokkuleppel 

eesti keel 

Monika Vaher 

7. tund ja vajadusel kokkuleppel 

kunstiõpetus 

Oksana Johannes 

6. tund kokkuleppel 

vene keel 

Reili Kaljund 

N

6. tund kokkuleppel

kehaline kasvatus 

Rita Veeremets 

7. tund (kokkuleppel)  

8. tund (kokkuleppel) 

matemaatika 

Sirje Suurevälja 

8. tund (kokkuleppel) 

vene keel, inimeseõpetus 

Sirje Tuulemäe 

6.tund 

eesti keel, ajalugu 

Sirle Varkentin 

7. tund (kokkuleppel) 

6. tund ( kokkuleppel) 

inglise keel, geograafia 

Svetlana Volkmann 

6. tund 

4. klasside kunstiõpetus 

Tarmo Tõnismann 

6. tund 

4.b matemaatika 

Tiit Vaher 

8. tund 

tehnoloogia/joonestamine 

Ulvi Laneman 

7. tund kokkuleppel 

kehaline kasvatus