Gerli     Lehemets raamatukogu juhataja gerli.lehemets@ppk.edu.ee           4 455 225
 Riina Leok  logopeed  riina.leok@ppk.edu.ee
 Alice Sarv osavalla lastekaitsespetsialist alice.sarv@parnu.ee 444 8156
Maris Kalmu sotsiaalpedagoog maris.kalmu@ppk.edu.ee 555 10 964
Laura    Kosenkranius juhiabi
eKooli administraator
ARNO
laura.kosenkranius@ppk.edu.ee    4 453 132
Külli      Vill medõde kylli.vill@ppk.edu.ee                    
Maris Niin huvijuht maris.niin@ppk.edu.ee 555 10 967
Johanna- Ly Männik pikapäevarühma juhendaja johannaly.mannik@ppk.edu.ee
Einar Elbing haldusjuht einar.elbing@ppk.edu.ee 555 10 968
Raigo Lehiste haldusspetsialist raigo.lehiste@ppk.edu.ee 555 10 972
Terje Lehe köögi abitööline
Tiia       Klein peakokk tiia.klein@ppk.edu.ee 555 10 966
Ljudmila Logutenko kokk
Siiri     Paits köögi abitööline
Velli      Puust administraator velli.puust@ppk.edu.ee
Moonika Kurel puhastusteenindaja
Rita Parts puhastusteenindaja
Heli     Tähiste administraator  heli.tahiste@ppk.edu.ee
Lea     Johanson puhastusteenindaja
Elle     Varkentin puhastusteenindaja
Meelis  Siitan majahoidja
Endla Rees puhastusteenindaja
Laine Kurm puhastusteenindaja
Virge Põldsepp puhastusteenindaja
Ida Krõmm puhastusteenindaja

lgklasside maja tel nr 555 14 404