Alice Sarv osavalla lastekaitsespetsialist alice.sarv@parnu.ee 4 448 156
Gerli Lehemets raamatukogu juhataja gerli.lehemets@ppk.edu.ee 4455225
Johanna-Ly Männik pikapäevarühma juhendaja johannaly.mannik@ppk.edu.ee
Külli Vill meditsiiniõde kylli.vill@ppk.edu.ee
Laura Kosenkranius juhiabi, eKooli administraator, ARNO laura.kosenkranius@ppk.edu.ee 4453 132
Marju Tomberg sotsiaalnõustaja marju.tomberg@ppk.edu.ee
Merilin Allikvee noorsoopolitsei allikvee@politsei.ee 4446 467, 53059 966
Raigo Lehiste haldusspetsialist raigo.lehiste@ppk.edu.ee 55510 972
Tiia Klein söökla juhataja tiia.klein@ppk.edu.ee 55510 966
Velli Puust administraator velli.puust@ppk.edu.ee
algklasside maja õpetajatetuba 55514 404
Lisanne Lerg psühholoog lisanne@onk.ee 554 2675