Gerli     Lehemets raamatukogu juhataja gerli.lehemets@ppk.edu.ee           4 455 225
Alice Sarv osavalla lastekaitsespetsialist alice.sarv@parnu.ee 444 8156
Merilin Allikvee noorsoopolitseinik allikvee@politsei.ee 444 6467, 53059966
Laura Kosenkranius juhiabi
eKooli administraator
ARNO
laura.kosenkranius@ppk.edu.ee    4 453 132
Külli Vill medõde kylli.vill@ppk.edu.ee                    
Johanna-Ly Männik pikapäevarühma juhendaja johannaly.mannik@ppk.edu.ee
Raigo Lehiste haldusspetsialist raigo.lehiste@ppk.edu.ee 555 10 972
Terje Lehe köögi abitööline
Tiia Klein söökla juhataja tiia.klein@ppk.edu.ee 555 10 966
Ljudmila Logutenko kokk
Siiri Paits köögi abitööline
Velli Puust administraator velli.puust@ppk.edu.ee
Irje Adelberg puhastusteenindaja
Laine Kaju puhastusteenindaja
Kerli Avald administraator kerli.avald@ppk.edu.ee  555 14 404
Lea Johanson puhastusteenindaja
Elle Varkentin puhastusteenindaja
Meelis Siitan majahoidja
Endla Rees puhastusteenindaja
Laine Kurm puhastusteenindaja
Virge Põldsepp puhastusteenindaja
Ida Krõmm puhastusteenindaja