Andres Burk kehaline kasvatus andres.burk@ppk.edu.ee
Leana Erm inglise keel (lapsehoolduspuhkusel) leana.erm@ppk.edu.ee
Kaisa Jaakson kehaline kasvatus, inimeseõpetus kaisa.jaakson@ppk.edu.ee
Marika Jagomägi keemia marika.jagomagi@ppk.edu.ee
Kadri Jõgi käsitöö kadri.jogi@ppk.edu.ee
Oksana Johannes klassiõpetaja,

vene keel

oksana.johannes@ppk.edu.ee
Külli Jürisoo eesti keel, loodusõpetus kylli.jyrisoo@ppk.edu.ee
Talvi Kaja matemaatika, arendusjuht talvi.kaja@ppk.edu.ee
Reili Kaljund kehaline kasvatus reili.kaljund@ppk.edu.ee
Anne Kalmus direktor anne.kalmus@ppk.edu.ee
Liina Kivisto matemaatika, informaatika liina.kivisto@ppk.edu.ee
Feliks Krapp ajalugu feliks.krapp@ppk.edu.ee
Maire Krinal muusikaõpetus maire.krinal@ppk.edu.ee
Enn Kübar tööõpetus enn.kybar@ppk.edu.ee
Aare Külaots füüsika aare.kylaots@ppk.edu.ee
Ulvi Laneman kehaline kasvatus ulvi.laneman@ppk.edu.ee
Hulda Larin matemaatika hulda.larin@ppk.edu.ee
Eiki Lehemets maleõpetus eiki.lehemets@ppk.edu.ee
Ingrid Lilles inglise keel ingrid.lilles@ppk.edu.ee
Monika Limberg eesti keel,

kirjandus

monika.limberg@ppk.edu.ee
Mait Lind ajalugu, ühiskonnaõpetus mait.lind@ppk.edu.ee
Eneli Maal matemaatika, informaatika eneli.maal@ppk.edu.ee
Malle Malmre klassiõpetaja malle.malmre@ppk.edu.ee
Marika Merirand inglise keel marika.merirand@ppk.edu.ee
Ulvi Mihkeles klassiõpetaja,

eesti keel

ulvi.mihkeles@ppk.edu.ee
Ester Murrand muusikaõpetus ester.murrand@ppk.edu.ee
Loore Ots õpetaja loore.ots@ppk.edu.ee
Kersti Rohtmets inglise keel kersti.rohtmets@ppk.edu.ee
Lisabet Roos klassiõpetaja,

inglise keel

lisabet.roos@ppk.edu.ee
Reet Sai tasemerühmad reet.sai@ppk.edu.ee
Sirje Solom vene keel,

HEVKO

sirje.solom@ppk.edu.ee
Sirje Suurevälja vene keel, inimeseõpetus sirje.suurevalja@ppk.edu.ee
Jana Suve klassiõpetaja jana.suve@ppk.edu.ee
Angela Taggo õppejuht,

loodusõpetus

angela.taggo@ppk.edu.ee
Eve Tannebaum vene keel,

ajalugu

eve.tannebaum@ppk.edu.ee
Maarja Tärk bioloogia,

loodusõpetus

maarja.tark@ppk.edu.ee
Tiiu Timberg klassiõpetaja tiiu.timberg@ppk.edu.ee
Nele Tohv klassiõpetaja,

eesti keel

nele.tohv@ppk.edu.ee
Tarmo Tõnismann klassiõpetaja tarmo.tonismann@ppk.edu.ee
Sirje Tuulemäe klassiõpetaja,

eesti keel

sirje.tuulemae@ppk.edu.ee
Tiit Vaher joonestamine, tööõpetus tiit.vaher@ppk.edu.ee
Monika Vaher kunstiõpetus monika.vaher@ppk.edu.ee
Inger Vahuvee käsitöö inger.vahuvee@ppk.edu.ee
Sirle Varkentin geograafia,

inglise keel

sirle.varkentin@ppk.edu.ee
Rita Veeremets matemaatika,

tantsuline liikumine

rita.veeremets@ppk.edu.ee
Svetlana Volkmann klassiõpetaja, kunstiõpetus svetlana.volkmann@ppk.edu.ee
Kristiina Volt klassiõpetaja kristiina.volt@ppk.edu.ee