Suusatunnid III õppeveerandil.

Ega tali taeva ei jää ja nii on algklasside ja noormeeste õpetaja Andrese õpilastel esimesed suusasõidud tehtud. Kuna välitundidega tekib alati mitmeid küsimusi, siis siin mõningad selgitused ja soovitused edaspidiseks.
Tervisekaitsenõuded õppekorraldusele:
Temperatuuri mõju õppekorraldusele:
Kehalise kasvatuse tundi õues võib läbi viia 1. – 6. kl. -10´C , 7. – 9. kl. -15`C tuule kiiruse puhul 8 m/s.
Lastevanematel palume jälgida, et lapsel oleksid õuetunniks kaasas kindad, müts, jope või vest ( soovitavalt mitmekihiline riietus ) suusapüksid, kui on tavalised dressipüksid, peaksid nende all olema kindlasti kas soe pesu või retuusid, jalas termosokid või nii nagu vanal heal ajal villased sokid.
Kõikvõimalike murede või probleemidega võite julgelt õpetajate poole pöörduda.
Õpetaja Ulvi õpilased saavad esmaspäeval konkreetse täpsustuse: kas lume vähesuse tõttu jätkatakse sisetundidega või on nädalavahetusel lumelisa tulnud ja oleme teisipäevast väljas.
Esialgu on kooli staadionile tehtud õpilaste abiga väike suusarada, mis võimaldab algõpet teha ja esimest suusarõõmu pakkuda.
Kehalise õpetajate poolne palve: kuna kool on täiendavalt muretsenud suuski , suusaklambreid ja suusakeppe, siis ootame väga , et pere muretseb võimalusel suusasaapad, mida me hetkel kõigile tagada ei suuda. See on ka ühelt poolt hügieeni küsimus kui ka kindel teadmine, et lapsel on tunnis kuiv jalanõu.
Rõõmsat meelt ja positiivset suhtumist!
Ulvi Sikut – kehalise kasvatuse õpetaja