Külas laste- ja noortekirjanik Reeli Reinaus

Neljapäeval, 5.detsembril külastas Paikuse Põhikooli laste -ja noortekirjanik Reeli  Reinaus. Reeli Reinaus lõpetas Kohila Gümnaasiumi 1996. aastal. Seejärel õppis Tartu Teoloogia Akadeemias teoloogiat ja Tartu

Kohtumine laste-ja noortekirjanik Reeli Reinausiga

Ülikoolis eesti ja võrdlevat rahvaluulet. Kirjanik töötab igapäevaselt Looduslike pühapaikade keskuses, andmehaldurina. Seni on temalt ilmunud 17 raamatut, enamus neist laste- ja noorteraamatud. Tema raamatutes on kesksel kohal  folkloor ja ajalugu. Oma raamatutes teeb ta välismaiste vampiiridega küllastunud lastele- noortele põnevaks omamaise pärimuse. Kirjanik on öelnud, et nõiad ja kummitused köidavad teda ennastki väga. Koos kirjanikuga võib seigelda saladuslikes lossivaremetes, kokku puutuda energeetiliste kivide, luupainajate ja nõidkapteniga. Reeli Reinausi raamatud on väga põnevad ja kaasahaaravad ja külmaks ei tohiks küll kedagi jätta.

Reeli tegemistel ja toimetamistel tasub silm peal hoida: http://reelireinaus.weebly.com/

Gerli Lehemets