Lastevanemate koosolek

Uus õppeaasta on alanud ja esimene  nädal märkamatult möödunud. Tänaseks oleme paika saanud tunniplaani ja ka korrapidamisega seonduvad küsimused .Koostamisel on kirjalike tööde plaan.Alanud õppeaastal on  probleeme õppetöö korraldusega seoses uue juurdehitusega.See on üks põhjus , miks seekord alustame lastevanemate koosolekutega varem.1.-3. klassi  vanemate üldkoosolek on planeeritud kolmapäevale 18.septembrile  algusega kell 17.30 algklasside maja saalis. Vanemate klasside õpilaste vanemate üldkoosolek aga toimub  19.septembril algusega  kell 17.30. Seekord  anname algul lühikese info seoses alanud õppeaastaga ja siis järgneb lastevanematele koolitus teemal ” Kuidas oma last tõeliselt armastada”. Lektor Ruta Püvi. Täpsemalt saad loengu teemaga tutvuda siin. Pärast üldkoosolekut toimuvad klasside koosolekud.