Paikuse Huvikooli tegemised

Õppetöö Paikuse Huvikoolis algab 4. Septembril kell 12 lahtiste uste päevaga. Vaadata saab uuenenud kooliruume ja suvise kunstilaagri näitust ning registreerida end õpilaseks ning kohtuda õpetajatega.

2010/2011 õppeaastal ootame huvikooli:

• 5-6 aastasi lapsi kunstikooli eelkooli nooremasse astmesse (kaks õppetundi nädalas õhtupoolikul)
  • 1. ja 2. klassi õpilasi kunstikooli eelkooli vanemasse astmesse (kaks õppetundi nädalas, poiste ja tüdrukute grupid eraldi)
  • 3. ja 4. klassi õpilasi kunstikooli ettevalmistusklassi (kuus õppetundi nädalas). Ettevalmistusklassi edukad lõpetajad saavad õppima asuda sisseastumiskatseta.

Esimesse klassi ootame lisaks ettevalmistusklassi lõpetanutele ka uusi kunstihuvilisi alates põhikooli viiendast klassist.

Multimeediumi ja HTML-keelt ( neli õppetundi nädalas) saavad õppida lapsed alates kümnendast eluaastast (põhikooli 4. klass), loovus- ja draamaõpet ( põhikooli 1.-9. klass) kuni 3 õppetundi nädalas.

Kui on piisavalt palju huvilisi, siis avame ka loodusringi.

Hobikool täiskasvanutele alustab tööd oktoobris.

Õppimine huvikoolis on tasuline, 450 krooni poolaastas. Info ja registreerimine kooli kodulehel huvikool.haridus.eu või telefonil 5200488.