Maksimumteadmised tervislikust toitumisest

Maakondlikul inimeseõpetuse viktoriinill, mis käsitles tervisliku toitumise teemasid, saavutas Paikuse PK võistkond koosseisus Riin Annusvere, Kadri Anna Saar ja Kristel Lehiste I koha! Meie neiud vastasid õigesti kõikidele küsimustele ning presenteerisid kodutööna läbi lustliku näitemängu omaküpsetatud maapähklivõi korvikesi.

Viktoriinile eelnes loeng ning pärast said osalejad üheskoos mekkida kõiki kaasavõetud tervislikke ampse. Küll oleks vahva, kui need toidupalad ka igapäevaselt koolikotti jõuaks, et pärast tunde käsi kartulikrõpsupaki järele ei haaraks.

Õpilaste tervislik toitumine on päevateemana aktuaalne ning oma mõtteid ja ideid selles valdkonnas esitasid publikule ka Pärnu Kutsehariduskeskuse õpilased koos juhendajaga.

Ürituse korraldas Pärnu inimeseõpetuseühingu juhatus koostöös Paikuse Põhikooliga, kes on ka Tervist edendav kool.

õp Sirje Suurevälja

Foto: Maris Niin