Karjäärinädala märksõna on ettevõtlikkus

Paikuse Põhikooli karjäärinädala raames külastavad klassid erinevaid ettevõtteid ja asutusi.

8.b klass külastas 7. oktoobril Forwardspace’i. Seal räägiti meile täpsemalt, millega nad tegelevad. Tegemist on koostöötamiskeskusega, mis pakub ettevõtjatele ja vabakutselistele kontorikohta ning inspireerivat töökeskkonda. Forwardspace’i eesmärk on luua toetav keskkond nii alustavale kui ka tegutsevale ettevõtjale, kust leiab tuge oma ideede teostamiseks ning vajalike kontaktide loomiseks. Ka meievanustel noortel on võimalus käia Forwardspace’is (näiteks kasvõi õppe- või projektitööd sooritamas), aga seda väikese tasu eest.

Päeva jätkasime klassiga koos einestamisega, kus saime eelmisel aastal õpitud etiketireeglid taas meelde tuletada. Klassijuhataja laskis meil ise koha valida. Saime kohavalikul, interaktiivsel tellimisel ja tasumisel ning boonuste kasutamisel ettevõtlikkust üles näidata.

Oli teistmoodi ja meeleolukas õppepäev.

Kerli Grant

8.b kl õpilane