Algklassiõpilaste spordiind tõi päikese välja

19. septembril õnnestus Paikuse Põhikooli perel sportimiseks välja võluda päikesepaisteline ilm. Kõik lapsed olid indu täis ning ees ootamas oli põnev päev.

Kohe varahommikul olid võistlustules 2.-3. klasside lapsed, kellest kokku sai moodustatud 12 võistkonda. Jõudu katsuti erinevates teatevõistlustes. Tuli palju joosta, näidata pallikäsitsemisoskust ning mis kõige olulisem – teha koostööd oma meeskonnakaaslastega. Kõik lapsed olid ääretult tublid ja tragid, õpetajad rõõmsad.

Järgmisena said oma oskused proovile panna 1. klasside lapsed, keda oli kokku 6 võistkonda. Nemad said samuti palju joosta, hüpata, roomata, topispalle loopida, jalgpalliga mängida ning ka nemad pidid toime tulema võistlustega, kus oli vaja teha meeskonnatööd. 1. klasside lapsed olid tundides juba üht-teist jõudnud harjutada, seega sujusid võistlused kenasti ning kõik olid väga tublid ja püüdlikud.

Aitäh õpetajatele oma lastele kaasaelamise eest ning suur kiitus kõikidele lastele, kes nii tublisti osalesid!

õp Kaisa ja õp Reili

Foto: õp Tarmo Tõnismann