Tulevaste 1. klasside info

Sügisel Paikuse Põhikooli 1. klassi astuvate õpilaste vanematele toimub koosolek 22. augustil algusega kell 17.00 kooli aulas.

Tänaseks ei ole veel kindlad klassiõpetajad ja klassidesse jagamist ei ole tehtud.
Klasside komplekteerimisel on aluseks poiste/tüdrukute suhe ja koolivalmiduse kaardil olevad märkused tugisüsteemide kohta. Kindlasti ei paiguta me lapsi klassidesse lasteaia rühmade kaupa ja sõbraga ühte klassi saamine on pigem erand kui reegel.
Vajalike õppevahendite loetelu antakse koosolekul. Paikuse koolil on oma õpilaspäevik ja kunstitundide vahendid muretsetakse koos. Võimalik on tellida ka koolivormi osa – vest (poistel sinine, tüdrukutel punakas). Vest sobib hästi pidulikeks juhtudeks, kestab mitu aastat ja neil on ka järelturg. Vesti hind on 28 eurot. Kool saaks ühistellimuse teha, kui  nädala jooksul saaksime teada huviliste arvu kooli üldmeilile ppk@paikuse.ee. Vestiga saab tutvuda ja mõõtmed võtta:

Palume jälgida kodulehe infot.