Heliseva Hääle konkursilt hulgaliselt autasusid

Paikuse kooli õpilased osalesid Pärnu linna ja maakonna noorte solistide konkursil Helisev Hääl. Meie 1. klassi õpilastel (Amelia Veber, Luisa Luusepp, Gretten Salujärv ja Kert Saksjaak) läks väga hästi. Zürii andis iga lapse tänukirjale oma lühihinnangu. Kerti tänati väga siira ja vaba esituse eest ning lisaks saavutas  Kert oma vanuseastmes 2. koha (laulis Riine Pajusaare “Suvi tuli tuppa”). Luisa sai autasustatud eripreemiaga südamliku ja sooja esituse eest (laulis Külli Murandi “Pesapuu”). Grettenit tänati toreda ja armsa esituse eest (laulis meie lasteaiaõpetaja Kadi Sepa laulu “Tohuvapohu”). Ameliat kiideti vahva arbuusilaulu ja särtsaka esituse eest (laulis Küllike Levini ” Taevast sajab arbuuse”). Õpilasi juhendas õp Ester Murrand, kes tänab toredaid ja tublisid lapsi ning nende vanemaid!

4. klasside õpilaste arvestuses saavutas I koha Jete-Pauline Ollep ja 9. kl arvestuses oli Wanda-Helene Ollep samuti I kohal.

Õpetaja Ester Murrandi muljeid edastas ja Pärnu Postimehest refereeris õp Sirje Suurevälja

Foto autor: Kerdi ema