Koolivaheaeg möödus õppides, õpetades ja kogemusi vahetades

Möödunud koolivaheaeg oli Paikuse PK õpetajate jaoks tegus ja meeleolukas. Esmaspäeval võeti osa Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli 12. hariduskonverentsist, mille teemaks oli “Tõhusa õppimise strateegiad”. Teisipäeval osaleti Pärnu linna koolide kogemuspäeval Pärnu Koidula Gümnaasiumis, kus tegutseti erinevates õpitubades. Meie õpetajad Angela Taggo ja Sirje Suurevälja viisid seal ka ise õpitoa läbi. Teemaks oli “Lustlik liikumine nutiseadmega”, mis osalejate sõnul oli väga vahva. Kolmapäeval koguneti oma koolis, et täiendada oma teadmisi muutuva eesti keele vallas. Osa õpetajaid väisas vaheajal aga hoopis Ukrainat, et sealse hariduseluga tutvust teha. Vastuvõtt oli ülisoe ja meie delegatsiooni tegevusi kajastas ka kohalik meedia (vt teleülekannet kohtumisest allolevalt lingilt).

õp Sirje Suurevälja

Директор естонської школи разом з колективом приїхав з селища Пайкузе у Вишнівець