Õpilased ja õpetajad liitusid pererühmaks

Toimunud on XX tantsupeo „Minu arm” esimene pererühmade ettetantsimine. Pererühm on uus tantsurühmade liik, mis moodustati just eelseisvaks tantsupeoks. Selles rühmas tantsib 16 last ja 8 täiskasvanut. Nüüd on selline rühm olemas ka Paikuse Põhikoolis ja juhendab seda õp Rita Veeremets. Meie koolis moodustavad pererühma 3-ndate ja 4-ndate klasside õpilased ja toredad õpetajad, kes leidsid aega, et tantsusammud selgeks saada. Pererühma liigijuht Kalev Järvela ja assistent Mall Paulus vaatasid rühmad üle ning täpsustasid jooniseid ja põhisamme, mida järgmisel korral ettetantsimisel silmas pidada tuleb. Pärnumaal osales esimesel ettetantsimisel 20 rühma.

Esimesel ülevaatusel olid nii lapsed kui õpetajad elevil. Paljudele oli see esimene esinemine tantsuga üldse.

Hoiame meie pererühmale pöialt, et soov suurele peole pääseda ka tõeks saaks.

õp Rita Veeremets

õp Sirje Suurevälja