Meie kooli noorte sportlik september

Septembrikuus toimus Pärnu koolinoortele kaks ülelinnalist võistlust – murdmaajooksuvõistlus Niidupargis ja pendelteatejooksuvõistlus Pärnu Rannastaadioni harjutusväljakul. Paikuse PK õpilastele oli nendel võistlustel osalemine esmakordne kogemus, võisteldi ju siiamaani maakoolidega. Seega tuli kohaneda nii uute radade, kui ka konkurentide ja teistsuguse võistluskorraldusega. Siinkohal toome ära Paikuse PK tublidest tublimad.

Murdmaajooks: 3. kl poiste (P) arvestuses III koht Revo Busch (osales 61 õpilast); 4. kl P arvestuses V koht Andri Ruul (osales 55 õpilast); 5. kl P IV koht Kristjan Kalbus, 5.-6. koht Gerrit Järv, 7. koht Kerdo Kutsar (52 osalejat).

3. kl T: Mia-Lota Õismets, Marta Rajaveer; 4. kl T IV koht Kertrud Koni, 7. koht Getter Möldre; 8.-9. kl T III koht Laura Lizette Sander; 9. koht Greete Marleen Pärn.

Pendelteatejooksus said meie kooli 3. klassi õpilased II koha; 5. klassi õpilased I koha ja 8.-9. klassi õpilased III koha.

Spordinädala raames oli meie koolis teatejooksupäev, kus osalejateks 4.-9. klassi õpilased. Võisteldi kahes vanusegrupis. Nooremas vanusegrupis (4.-6. kl) andsime autasud välja parimale 4. klassile, kelleks osutus 4A klass; parim 5. klass oli 5C klass ja parim 6. oli 6B klass. Üldkokkuvõttes I koht 6B; II koht 6A ja III koht 5C. Vanemas grupis võitis 9A klass, II koht läks 8B klassile ja III kohale tuli 7A klass.

Juba eelseisval neljapäeval on meie poisid jalgpallivõistlustel oma oskusi näitamas, hoiame neile pöialt!

õp Ulvi Laneman

Foto: M. Niin