Raamat kooliraamatukokku

„Raamat kooliraamatukokku“

Jõuluaeg on heategude aeg, ka meie kõik koos tegime head. Raamatukogus toimus heategevusüritus ” Raamat kooliraamatukokku”, mille käigus klassidel oli võimalus kinkida raamatukogule üks uus raamat.
Raamatu kinkimine on heategu, millega saab kogeda kinkimisrõõmu ja pakkuda lastele lugemismõnu.
Heategevusüritus sujus väga hästi, kokku laekus raamatukokku: 104 raamatut, neist 20 uued ja 84 kasutatud.
Paikuse Põhikooli raamatukogu ja Paikuse Põhikooli õpilased tunnevad siirast heameelt iga kingitud raamatu üle!

Suured tänud kõikidele õpetajatele ja klassidele, kes tegid raamatukogule kingituse;
kõikidele õpetajatele, töötajatele, vilistlastele, õpilastele ja lapsevanematele, kes
tegid personaalsed kingitused raamatukogule.

Kooli kodulehele – Raamatukogu  – Üritused – jääb nimekiri raamatutest, millest õpilased puudust tunnevad!

Lugemisrõõmu kõigile!
Gerli Lehemets