Korvpalliusku koolinoored

28. novembril võistlesid Pärnu Spordihoones Pärnu linna ja Pärnu maakoolide lapsed 3 x 3 korvpallis. Vanusegruppe oli kaks: 4.-5. kl poisid ja tüdrukud ning 6.-7. kl poisid ja tüdrukud.

Võidukarika tõid Paikuse kooli 4.-5. klassi poisid Kristjan Kalbus, Ron-Jakob Eensalu, Jesper Roman ja Andreas Pärn. II kohale tuli Mai Kool ja III kohale Pärnu-Jaagupi Põhikool.

Endast parima andsid ka meie 6.-7. klassi tüdrukud, kes Sütevaka ja Mai Kooli järel III koha saavutasid. Võistkonda kuulusid Indra Aruväli, Katariina Krüger, Getter Akkaja ja Romi Tammet.

6.-7. klassi poisid Henri Ilves, Chris Aidulo, Ken Talpas-Taltsepp ja Joosep Põder tulid väärikale IV kohale. Nemad on sportlikud poisid, kes igapäevaselt korvpalli ei mängi ja treenivad igaüks oma lemmikspordialal. Tublid, et olid valmis kooli esindama!

õp Ulvi Laneman