Lõbus tsirkusenädal

Paikuse PK algklassidel oli 22.- 26. novembrini koolis tsirkusenädal. Vahetundide ajal oli võimalus vaadata televiisorist delfiinide tsirkust. Kolmapäeval toimus viktoriin. Vastused võis leida I korruse stendilt. Kes kavalam oli leidis vastused sealt. Õigesti vastanute vahel loositi auhinnad. Neljapäeval oli tsirkuseetendus kus esinesid akrobaadid, köietantsija, maotaltsutaja ja lõbusad klounid. Kõik need etteasted olid selgeks õppinud Paikuse 4 H klubide liikmed, et oma esinemisega algklasside lastele rõõmu valmistada. Igal klassil oli võimalus ka osaleda tsirkusetunnis kus tantsiti, prooviti osavust ja näidati kaaslastele põnevaid trikke. Õpilased joonistasid tsirkusest ja klonidest pilte millest kujundati näitus. Tsirkusetuuri korraldas õpetaja Riina Kappak koostöös algklasside õpetajatega.