3×3 saalikorvpalli meistriliiga finaalvõistlused

30. märtsil saabus Pärnu Spordihalli korvpallisõpru 15 maakonnast 52 koolist, et näidata oma oskusi 3×3 saalikorvpallis. Meie koolist jõudsid finaali 4.-5. klassi poisid (koha finaalis tagas esikoht maakonnavõistlustel). Nooremate poiste vanuseklassis oli võistkondi 19 ja need olid jaotatud viide alagruppi. Paikuse PK võiskond oli D alagrupis, kuhu kuulusid veel Orissaare Gümnaasiumi, Tallinna Reaalkooli ja Jõgeva Gümnaasiumi võistkonnad.

Meie võistkond koosnes sportlikest poistest. Samas on neil kõigil omad huvid ja korvpall pole nende põhiala. Seega oli edasipääsemine eelvõistlustelt suurepärane saavutus. „Hammas hakkas peale” Jõgeva võistkonnale, Reaalkoolile ja Orissaarele kaotasime – seega oma algrupi kolmandad, mis tähendas 19 võistkonna seas 10.-14. koha jagamist.

Võiskonda kuulusid Henri Ilves, Ken Talpas Taltsepp, Chris Aidulo ja Joosep Põder.

õp Ulvi Sikut