Jalgpalli osavusfestival

Märtsikuu viimasel päeval käisid meie väikesed jalgpallurid Kilingi-Nõmme spordihallis peetud osavusfestivalil „Värav!“. See on teist aastat Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatav turniir, mis 1.-3. klassi arvestuses piirdub maakonna tasemega, 4.-5. klassi arvestuses lõpeb aga vabariikliku finaalvõistlusega.

Meie läksime võistlema mõlemas vanuseklassis, etteantud reeglite järgi nelja poisi ja kahe tüdrukuga kummaski võistkonnas. Mõlemal läks ka väga hästi. Nooremad võitsid kolmest triblamis- ja löögioskust nõudnud võistlusest kaks ja tulid ühel teisele kohale. Enne viimast ala oli nii meil kui Häädemeeste võistkonnal veel võimalus kokkuvõtte esikohale, kuid otsustav võistlus, kus tuli leida tasakaal kiiruse ja kiirustamise vahel, õnnestus meil pisut paremini. Oma osavuse ja ühtehoidmisega said teenitud esikoha Lisette Arak, Alina Bai, Ronaldo Havasaar, Karel Ratnik, Kristofer-Robin Soomets ja Karl-Vahur Vahemets.

Vanemas vanuseastmes meie pallurid oma võistlust nii pingeliseks ei teinud. Võitsid kolmest mõõduvõtust kolm ja teenisid maakonna parimatena välja koha vabariiklikule finaalvõistlusele. Kiitust väärivas võistkonnas andsid oma parima Triine Kose, Airin Meos, Henri Ilves, Joosep Põder, Sven Tagu ja Oliver Vahter.

õp Andres Burk