Tervisetöötubade päev

18. märtsil toimus meie koolis Tervisetöötubade päev. Kokku tegutses 29 eriilmelist töötuba. Huvitavat tegevust pakkusid nii oma kooli õpetajad, kui ka külalised väljapoolt maja. Oli praktilist tegevust (tervisliku toidu valmistamine, esmaabi andmise õppimine kiirabitöötajate juhendamisel, muusikateraapia, saviteraapia, kunstiteraapia), sportlikku ajaveetmist (matkad ja maastikumängud, sportmängud, jõutreeningud, jooga, enesekaitse, karate), aga ka loenguvariandis huvitava teabe omandamist (3D inimkeha demonstratsioon, stressiga toimetulek, õpimotivatsioon, tervislik toitumine ja eluviis), viktoriine ja palju muud. Kasulikke õpetusi jagasid ka külalised Päästeametist ja Politseikoolist.

Loodetavasti oli Tervisetöötubade päev õppeveerandi viimasel päeval ka heaks lõõgastavaks ja õpetlikuks stardiks koolivaheajale, mille jooksul ennast tervislikult välja puhata ja energiat koguda.

Sirje Suurevälja

Paikuse PK inimeseõpetuse õpetaja, kooli tervisenõukogu liige