Suusatamise teatevõistlused

Kooli suusasõbrad seadsid end neljapäeval kõrvuti ühisele stardijoonele, et selgitada parimad klassidevahelisel teatevõistlusel. Kolmeliikmelised võistkonnad sõitsid nii vastupidavust nõudnud ringteatesõitu, kui ka lühikesest ja särtsakat sprinditeadet.

Kõige nooremad võistlejad kolmandatest klassidest panid kumbki välja koguni kolm võistkonda. Lisades siia neljandad klassid tähendas see, et võistlustulle asus selles vanuseastmes ühtekokku üheksa võistkonda. Mõlemad teatesõidud võitsid 4b klassi poisid Ott-Joosep Ollep, Markus ja Joosep Põder. Tõsi, lühikeses sprinditeates jagasid nad esikohta pikas sõidus teise koha saanud 3b klassi esindusvõistkonnaga, kus sõitsid Karl-Vahur Vahemets, Karel Ratnik ja Hendrik Lasn. Kolmanda koha said mõlemas teatesõidus 4a klassi poisid Rasmus Adler, Karl Erik Põldots ja Aleksander Krapp.

Teises vanusegrupis sõitsid viienda kuni seitsmenda klassi õpilased. Siin valitsesid 5c klassi Laura Lizette Sander, Romet Kosenkranius ja Kristjan Peters. Nii nagu nemad olid paremad mõlemas teatesõidus, olid mõlemal korral teised ja kolmandad vastavalt 6b klass (Raimond Uibo, Raul Mikker, Chris-Sten Kadakas) ja 6a klass (Wanda-Helene Ollep, Jasper Raat, Simon Talv). Kokku võistles selles arvestuses kaheksa võistkonda.

Kiitust väärivad lisaks ülaltoodud parimatele aga vaieldamatult ka kõik teised oma võistkonna ja klassi eest pingutanud õpilased.

õp A. Burk