3×3 Sportlandi korvpalliturniir

Sportland 3×3 korvpallisari alustas oma viiendat hooaega 19. veebruaril Pärnu Spordihallis. Seekord olid võistlustules 4.-5. klasside ja 6.-7. klasside tüdrukud ja poisid. Lisaks Paikuse Põhikoolile esindasid Pärnumaad veel Tõstamaa Keskkool, Pärnu-Jaagupi Gümnaasium ja Uulu Põhikool. Ülejäänud võistkonnad olid Pärnu linna koolidest. Võistlustel osalevatest võistlejatest oli suur osa spordikoolis treenivaid lapsi, sellest tulenevalt võistkondade tase kõrge ja kergeid mänge ei olnud. Seda rohkem üllatas ja tegi rõõmu 4.-5. klasside poiste esimene koht – võiskonnas ei olnud ühtegi nn korvpallipoissi, aga mängiti arukalt ja võideldi iga punkti eest. Võistkonda kuulusid: Henri Ilves, Ken Talpas-Taltsepp, Chris Aidulo ja Sven Tagu.

Mõlemad tüdrukute võistkonnad võitlesid ennast „valusale“ neljandale kohale. Esikolmikust jäi 6.-7. klasside tüdrukuid lahutama vaid üks korv.

4.- 5. klasside tüdrukute võistkonda kuulusid: Indra Aruväli, Katariina Krüger, Romi Tammet, Airin Meos.

6.-7. klasside tüdrukute võistkond: Carolin Klaamas, Agnes Tuuga, Agne Krjukova, Kerttu Rist.

Päeva jääb kõigile meenutama kingitus – ajakiri „Korvpall“ ja hulk emotsioone! Järgmisel aastal jälle!

õp Ulvi Sikut