Sünnipäeva kunstinäitus

Algklassidemaja klaasgaleriis ja huvikooli majas on üleval Paikuse Põhikooli 25. sünnipäevale pühendatud kunstinäitus. Oma töid esitlevad kooli endised ja praegused töötajad ja vilistlased.

Töötajatest tõid näitusele oma maalid ja vitraažid Liina Kivisto, Ingrid Lilles, Signe Lensment, Jana Suve, Oksana Johannes ja Monika Vaher. Vilistlasi esindavad Anni Kivisto arvutigraafiliste moejoonistega, Liis Dvorjanski põneva maketiga, Getter Killing moefotodega, Laura Rohtlaan keraamikaga, Emily Mihkelsoo maalide ja joonistustega ning Joonas Torim fotodega oma disainmööblist. Kõik need õpilased on oma elutee kunstiga sidunud või sidumas.

Ootame huvilisi vaatama. Lisaks saab 18. detsembri õhtul kuulata selgitusi huvikooli õpilaste poolt ja ehk trehvata autorite endigagi.

õp Monika Vaher