Ega vilistlaste vastu saa…

Laupäeval, 12. detsembril, said Paikuse Spordihoones kokku vilistlaste ja õpetajate-koolitöötajate korvpallivõistkonnad, et veeta koos mõnus sportlik pärastlõuna, meenutada vanu ammuseid aegu ja tutvuda uue spordikeskusega. Turniir oli pühendatud kooli 25. juubelile.

Esimene mäng toimus vilistlaste võistkondade vahel. „Kaspari” võistkonda kuulusid Kaspar Kukk, Taavi Tõnts, Reili Naarits, Riinu Veber, Rando Jürgens ja Hendrik Laas. “Indreku” võistkonda Indrek Kalbus, Andres Vilsaar, Hannes Saar, Aivar Kuldsaar, Janno Juss ja Vahur Reiman.

Mäng oli väga tasavägine – poolaeg lõppes seisuga 20 : 21, punktiga ees Indreku võistkond. Normaalaja lõpus oli tablool seis 40 :40. Kolmeminutilisel lisaajal oli tähtede seis Indreku võistkonna poolt ja mäng lõppes Indreku võistkonna 8-punktilise võiduga.

Teine mäng toimus Kaspari ja kooli võistkonna vahel. Õpetajate-töötajate võistkonda kuulusid Roland Šimanis, Tarmo Tõnismann, Einar Elbing, Mait Lind, Eiki Lehemets ja Ulvi Sikut. Ega noorte vastu ikka ei saa… Mäng kulges väikeste tõusude ja mõõnadega mõlemal poolel, olles üsna tasavägine, aga lõppes tulemusega 28 : 34 Kaspari võistkonnale.

Viimases mängus, Indreku ja koolivõistkonna vahel, oli kõvasti rabelemist. Õpetajate võistkonda kimbutasid väiksemat sorti vigastused, kuid vahet siiski väga suureks ei lastud. Mängu võitis siiski Indreku võistkond.

Kooli 25. juubelile pühendatud vilistlaste korvpalliturniir lõppes kõigile mõnusa surinaga kehas ja võimalusega taastuda saunas.

Tänud kõigile osalejatele!

Viie aasta pärast jälle!