Sulgpalli meistrivõistlused

Kooli sulgpallimeistri selgitamiseks võttis sellel aastal reketi kätte 21 poissi ja 14 tüdrukut. Kuna väljakuid on meil neli, ja tüdrukuid tuli mängima meeldivalt palju, pidime poiste arvu nooremate huviliste arvelt pisut kärpimagi. Kõik tugevamad olid siiski väljakul ja andsid oma parima.

Hellitamaks lootusi medalile, tuli esmalt jõuda oma alagrupis kolme hulka. See viis edasi, kas otse või läbi vahemängude, kokkuvõttes kuue parema sekka. Tüdrukute võistluse lõpp oli ootamatult põnev, sest kuni viimase hetkeni oli võiduvõimalusi kolmel mängijal. Joanna Liisa Orava käsi viimases mängus siiski vääratas ja tema osaks jäi kolmas koht. Tubli teise koha sai Janeli Kaelep ja kooli meistritiitli üle saab uhkust tunda Grete Alttoa. Kolmele paremale järgnesid Anne-Mari Peks, Mirell Karuks ja Kristin Koha.

Poiste hulgas sammus võidult võidule Reigo Tamm. Teine koht läks Sander Priskile ja pronksmedal uuele tulijale Raul Mikkerile. Künter Suvel tuleb nagu lauatenniseski leppida esimese kohaga esikolmiku seljataga. Viimased kaks kohta esikuuikus hõivasid Egert Toom ja Raimond Uibo.

Tänu kõigile, kes oma mänguoskuse proovile panid!

õp A. Burk