Lapsed tantsisid ja laulsid vihmase päeva päikest täis

26. mail toimus järjekordne Paikuse laste laulu- ja tantsupidu, järjekorras oli see juba viies. Seekordse peo teemaks oli “Jussike ja sõbrad”. Kuna ilmataat oma tujusid näitas, toimus pidu Paikuse uues spordisaalis.

Rongkäigu võtsid saalis vastu Pärnu-Jaagupi Muusikakooli rivitrummarid, juhendaja Helena Mägi. Paikuse Põhikooli kooride juhendaja oli õp Maire Krinal, Paikuse lasteaia Mesimumm koori juhendaja õp Kadi Sepp ja Seljametsa Lasteaed-Algkooli koori juhendaja õp Kristi Rulli-Shcvede. Paikuse kooli tantsulapsi juhendasid õp Anu Tammearu-Mežule ja õp Rita Veeremets, lasteaiast õp Anne Kaar, Seljametsast õp Kaire Holm ja õp Maarit Koger. Aitäh Paikuse Huvikooli loovus- ja draamaringi nooremale rühmale ja nende juhendajale õp Triin Laasile.

Suurimad tänud peo kordamineku kaasa-aitajatele: Paikuse vald, Paikuse Spordikeskus, Paikuse Põhikool, Maris Soonsein, Einar Elbing ja Jaan Marten Pukk.