Paikuse Põhikoolis selgusid parimad staarijäljendajad

Juba aastaid on Paikuse Põhikoolis korraldatud Playbacki. See on võistlus, kus tuleb võimalikult täpselt järgi teha mõne laulu (video) esitlust. Ja samamoodi on juba aastaid tavaks, et koolivooru võitjal on võimalus esindada kooli maakondlikul Playbackil.

Esinejaid oli sel aastal rekordarv – 15. Eriti suure esindusega oli välja tulnud 3.c klass, kes kuue erineva esitlusega oli osa võtmas kogu klassiga. Osalejaid oli ka 1.-st, 4.-st, 5.-st, 7.-st, 8.-st ja 9.-st klassist.
Žürii (pildil  vasakult): Marika Valter, Sirje Suurevälja, Hedi Maaroos, Marta Lotta Kukk ja Remil Lipp said hakkama raske ülesandega ja valisid välja parimad.

Eriauhinnad anti:

Publiku lemmikuks valiti:

1.-5. klasside arvestuses 1.b looga Happy
6.-9. klasside arvestuses 9.a looga Minu inimesed

Maakonda lähevad Paikuse Põhikooli esindama 1.b klass looga Happy ning vanemas vanuseastmes 9.b klass looga Uptown Funk.

Täname ka sponsoreid: Terviseparadiisi, Sigrit Absaloni fotostuudiot ja perekond Ottot.

Tänavune Pärnumaa Playback toimub 18. aprillil 2015 algusega kell 13.00 Pärnu Kuursaalis.

Tublid olid kõik ja korraldajatel, Paikuse Põhikooli Õpilasesindusel, on väga hea meel rohke osavõtu üle! Kohtume järgmisel aastal.