4.-5. klasside tüdrukute Pärnu maakoolide rahvastepalliturniir Paikusel

4. novembril toimus Paikuse uues spordihoones maakondlik tüdrukute rahvastepalliturniir. Kohal oli 9 võistkonda, mis jaotati (loosiga) kahte erinevasse alagruppi. Paikuse tüdrukud mängisid tugevas A-alagrupis koos Tõstamaa, Tori, Sauga ning Audruga. B-alagruppi kuulusid Sindi, Vändra, Jõõpre ja Metsapoole. Paikuse neidude mängud möödusid tõusude ja mõõnadega. Esimene mäng oli tugeva Tõstamaa võistkonnaga, kellega mängisime mõlemad geimid väga tasavägiselt, kuid paraku Paikuse kaotas. Järgmised kaks mängu aga olid edukad ning saime kirja kaks võitu Sauga ja Tori üle. Alagrupi viimases mängus õnnestus meil Audru vastu võita vaid üks geim, ülejäänud kaks kaotasime. Kokkuvõttes aga kogusime turniiritabelisse 8 punkti ning tulime alagrupi teiseks. Poolfinaalis läksime kokku tugeva Sindi võistkonnaga. Teine poolfinaalipaar oli Vändra ja meie alagrupi võitja Tõstamaa. Paikuse tüdrukud mängisid tublilt. Esimene geim kaotati vaid kahe „eluga“ ja teises geimis olime vaid ühe „eluga“ taga, pall oli meie käes, mängu lõpuni oli aega veel mõni sekund, kuid paraku ei suutnud me seisu viigistada ning kuldmedali peale läks mängima Sindi võistkond. Kolmanda koha mänguks tuli meile teisest poolfinaalist vastaseks Vändra. Paikuse neiud näitasid pronksiheitluses oma parimat mängu ning võitsid Vändra tüdrukuid kindlalt geimidega 2:0.

Paikuse tublis naiskonnas mängisid: Kairiin Ilves, Agnes Suvorov, Wanda-Helene Ollep, Gettry Laanemäe, Agnes Tuuga (kõik 5a klass),Elina Jakubovitš, Karit Resik, Laura Voll ja Elisa Meos (kõik 5b klass). Hõbemedali võitis meie alagrupi võitja Tõstamaa ning kullaomanikeks said Sindi tüdrukud. Kiitus kõigile osalejatele!