13. veebruaril 2016 toimusid õpilaste (-16. aastased) Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses. Maadlusklubi Leo oli esindatud 5 poisiga Paikuse Põhikoolist

Kehakaalus -32 kg tuli Eesti meistriks Sander Tagu. Samas kehakaalus tuli teiseks tema noorem vend Sven Tagu. Teel finaali võitsid mõlemad tugevalt kaks vastast. Finaalis jäi aga vanema venna jõud peale.

Kehakaalus -42 kg tuli teisele kohale Raimond Uibo.

Kehakaalus -59 kg tuli teisele kohale Allan-Devid Ševtsov ning 3. kohale Robyn Paulberg. Allan-Devid võitis kolm vastast neile punktigi loovutamata. Finaalis kohtus ta Kadrina poisiga, kes seekord jäi peale. Samale Kadrina poisile kaotas ka Robyn Paulberg, kuid 3.-nda koha matšis võitis ta kindlalt enda vastast ning kolmas koht kuulus talle.

Klubide arvestuses tuli Maadlusklubi Leo 2. kohale.

Poiste treeneriks on Gristen Heinmets.

Valga lahtistel meistrivõistlusel kreeka-rooma maadluses noortele Valga Spordihallis 18.02.2012 osales Spordiklubi Leo 10 võistlejaga.
Parimad tulemused:
Martin Timberg (50kg) 3. koht
Madis Heinmets (58kg) 5. koht
Sander Tagu  27kg) 7. koht
Poiste treeneriks on Gristen Heinmets.
5.novembril  2011.a.toimus A. Abergi MV kreeka-rooma maadluses Kuusalu Spordihoones:
kuni  25kg Sander Tagu 3.koht
kuni  50kg Martin Timberg 2. koht
kuni 85kg Carl Heinmets 2. koht

Treener Gristen Heinmets

Spordiklubi Leo noorsportlane Madis Heinmets saavutas 2. koha -46kg
Eesti meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses kadettidele Väike-Maarja
Spordihoones.
Treener Raiko Hiis