Õpilasesindus 2016/17 õ/a

Paikuse Põhikooli aktiivsed noored koonduvad õpilasesindusse, et koos aidata kaasa koolielu probleemide lahendamisele, organiseerida koolisiseseid üritusi ja kujundada oma kooli nägu.
Õpilasesinduse tööd toetab ja juhendab kooli huvijuht.

Õpilasesinduse tegutsemise eesmärk on kaasa rääkida koolielu korraldamises,  muuta tunniväline elu koolis huvitavamaks, abistada kaaslasi kooliprobleemide lahendamisel.
Õpilasesindusse on võimalus kandideerida igal Paikuse Põhikooli 5.-9.kl. õpilasel. Kandideerimiseks on vajalik esitada avaldus huvijuhile.

Paikuse Põhikooli Õpilasesindus

2016-2017 õppeaastal kuulub Paikuse Põhikooli õpilasesindusse 17 õpilast. Õpilasesindusse kuuluvad järgmised õpilased:

1. Meriliis Koitla
  2. Eva Tammsalu
  3. Kätlin Koitla
  4. Agnes Tuuga
  5. Cabryela Säde
  6. Cäthy Erm
  7. Eliise Talts
  8. Cleer Marii Kaldo
  9. Janely Kosenkranius
  10. Li-Sandra Sass
  11. Indra Aruväli
  12. Greete Kalnapenk
  13. Elisabeth Adams
  14. Andreo Lehis
  15. Karmen Umalas
  16. Heleryn Kustasson
  17. Maria Victoria Põder

PRESIDENT – Heleryn Kustasson
Esindusisik. Innustab ja kontrollib õpilasesinduse tööd. Vajadusel koordineerib.
Organiseerib ÕE koosolekuid. Määrab initsiatiivgruppe ja kontrollib nende tegevust. Annab aru kooli juhtkonnale ÕE tegevusest. Seisab ÕE eesmärkide täitumise eest. Edastab moonutamatult infot ülevalt alla ja vastupidi. Seisab omavalitsuse otsuste eest.

ASEPRESIDENT – Janely Kosenkranius

Esinduslik, julge, aktiivne, oma mõtete ja ideedega julgelt väljatulev. On abiks ja toeks presidendile.

Lisaks kinnitatud liikmetele on õpilasesindusel üle kooli palju sõpru ja abilisi, kes rõõmuga koolielu ergastamisele kaasa aitavad ja erinevate sündmuste ning ettevõtmiste teostamisel osalevad.
Küsimused, soovitused ja head ideed on oodatud meie kooli huvijuhi meiliaadressile.