Andres Burk kehaline kasvatus andres.burk@ppk.edu.ee
 Kaisa Jaakson kehaline kasvatus, inimeseõpetus / puhkus kaisa.jaakson@ppk.edu.ee
Marika Jagomägi keemia marika.jagomagi@ppk.edu.ee
Oksana Johannes klassiõpetaja, vene keel oksana.johannes@ppk.edu.ee
Kadri Jõgi käsitöö kadri.jogi@ppk.edu.ee
Külli Jürisoo eesti keel, loodusõpetus kylli.jyrisoo@ppk.edu.ee
Anne Kalmus informaatika, matemaatika anne.kalmus@ppk.edu.ee
Liina Kivisto matemaatika, informaatika liina.kivisto@ppk.edu.ee
Maire Krinal muusikaõpetus maire.krinal@ppk.edu.ee
Enn Kübar tööõpetus enn.kybar@ppk.edu.ee
Aare Külaots füüsika aare.kylaots@ppk.edu.ee
Hulda Larin matemaatika hulda.larin@ppk.edu.ee
Eiki Lehemets maleõpetus eiki.lehemets@ppk.edu.ee
Ene Lehtsalu kehaline kasvatus ene.lehtsalu@ppk.edu.ee
Ingrid Lilles inglise keel ingrid.lilles@ppk.edu.ee
Mait Lind ajalugu, ühiskonnaõpetus mait.lind@ppk.edu.ee
Malle Malmre klassiõpetaja malle.malmre@ppk.edu.ee
Ulvi Mihkeles klassiõpetaja, eesti keel ulvi.mihkeles@ppk.edu.ee
Angela Männik klassiõpetaja angela.mannik@ppk.edu.ee
Leana Pennula inglise keel leana.pennula@ppk.edu.ee
Kersti Rohtmets inglise keel kersti.rohtmets@ppk.edu.ee
Kristi Rulli-Schvede muusikaõpetus kristi.rullischvede@ppk.edu.ee
Ulvi Laneman kehaline kasvatus ulvi.laneman@ppk.edu.ee
Sirje Solom vene keel sirje.solom@ppk.edu.ee
 Sirje Suurevälja vene keel, inimeseõpetus  sirje.suurevalja@ppk.edu.ee
Jana Suve klassiõpetaja jana.suve@ppk.edu.ee
Eve Tannebaum vene keel eve.tannebaum@ppk.edu.ee
Sirje Tannebaum eesti keel sirje.tannebaum@ppk.edu.ee
 Ivo Mikson eesti keel ivo.mikson@ppk.edu.ee
Tiiu Timberg klassiõpetaja tiiu.timberg@ppk.edu.ee
Nele Tohv klassiõpetaja, eesti keel nele.tohv@ppk.edu.ee
Sirje Tuulemäe klassiõpetaja, eesti keel sirje.tuulemae@ppk.edu.ee
Tarmo Tõnismann klassiõpetaja, matemaatika tarmo.tonismann@ppk.edu.ee
Maarja Tärk bioloogia, loodusõpetus maarja.tark@ppk.edu.ee
Tiit Vaher joonestamine, tööõpetus tiit.vaher@ppk.edu.ee
Monika Vaher kunstiõpetus monika.vaher@ppk.edu.ee
Sirle Varkentin geograafia, inglise keel sirle.varkentin@ppk.edu.ee
Rita Veeremets matemaatika, tantsuline liikumine rita.veeremets@ppk.edu.ee
Svetlana Volkmann klassiõpetaja, kunstiõpetus svetlana.volkmann@ppk.edu.ee