Tulekul üritused

« Eelmine November 2017 Järgmine »
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
    1
* Projektikohtumine PaikuselProjektikohtumine Paikusel

Projektis "Meie prügivaba maailm" osalejate kohtumine Paikusel

* Innove projekt PaikuselInnove projekt Paikusel

Kellaaeg: 09:30

1. novembril algab Innove projekt Pärnumaa ja Viljandimaa koolide vahel. Loosi tahtel tuleb meile külla Viljandi Paalalinna kool.

* Väliskülalised koolisVäliskülalised koolis

Kellaaeg: 12:15

Kooli külastavad Briti sõdurid, kohtumine õpilastega

2
* Projektikohtumine PaikuselProjektikohtumine Paikusel

Projektis "Meie prügivaba maailm" osalejate kohtumine Paikusel

* Õppekäik (9ab)Õppekäik (9ab)

Kellaaeg: 08:30

Õppekäik Tallinnasse (Riigikogu, Riigiarhiiv)

* MK HalloweeniüritusMK Halloweeniüritus

Kellaaeg: 11:30

Maakondlik Halloweeniüritus (Paikuse koolis).

3
* Projektikohtumine PaikuselProjektikohtumine Paikusel

Projektis "Meie prügivaba maailm" osalejate kohtumine Paikusel

* SpordikilbSpordikilb

Kellaaeg: 11:15

Spordikilb (6.-9. kl, 2 õpilast igast klassist)

4
* VR väitlusturniirVR väitlusturniir

Vabariiklik väitlusturniir Koidula Gümnaasiumis

5
6
7
* Õppepäev Koidula G-s (9ab)Õppepäev Koidula G-s (9ab)

Kellaaeg: 08:00


* MK rahvastepallivõistlusMK rahvastepallivõistlus

Kellaaeg: 10:00

Maakondlik tütarlaste rahvastepalliturniir Paikuse Spordihoones

8
* Innove projekt ViljandisInnove projekt Viljandis

Innove projekti raames külastab meie kooli delegatsioon Viljandi Paalalinna kooli

* Koolisisene sulgpallivõistlusKoolisisene sulgpallivõistlus

Kellaaeg: 12:15

Koolisisene sulgpallivõistlus 7.-9. kl õpilastele

9
* MardijooksMardijooks

Kellaaeg: 09:45

I ja II kooliaste

10
11
12
13
* Ujumine 3abUjumine 3ab


* Projekt C.O.N.T.E.S.T. LeedusProjekt C.O.N.T.E.S.T. Leedus

Projektis osalevate koolide delegatsioonide töökohtumine Leedus

14
* Projekt Museart InglismaalProjekt Museart Inglismaal

Projektis osalevate koolide delegatsioonide töökohtumine Inglismaal

* Projekt C.O.N.T.E.S.T. LeedusProjekt C.O.N.T.E.S.T. Leedus

Projektis osalevate koolide delegatsioonide töökohtumine Leedus

15
* MK VARIAMK VARIA

Maakondlik mälumäng VARIA Pärnu Maavalitsuse saalis

* Projekt C.O.N.T.E.S.T. LeedusProjekt C.O.N.T.E.S.T. Leedus

Projektis osalevate koolide delegatsioonide töökohtumine Leedus

* Ujumine 3abUjumine 3ab


* Projekt Museart InglismaalProjekt Museart Inglismaal

Projektis osalevate koolide delegatsioonide töökohtumine Inglismaal

* MK rahvastepallivõistlusMK rahvastepallivõistlus

Kellaaeg: 10:00

Maakondlik rahvastepallivõistlus Paikuse Spordihoones (4.-5. kl poisid)

* MõtteralliMõtteralli

Kellaaeg: 12:15

4.-9. kl, teema GEOGRAAFIA, ruumis 65-1

16
* Õpioskuste olümpiaadÕpioskuste olümpiaad

Õpioskuste olümpiaad Pärnu Tammsaare Koolis 5.-6. kl õpilastele

* Konverents PÜG-sKonverents PÜG-s

Pärnu Ühisgümnaasiumi konverents "Eesti Vabariigi kool"

* Projekt Museart InglismaalProjekt Museart Inglismaal

Projektis osalevate koolide delegatsioonide töökohtumine Inglismaal

* Projekt C.O.N.T.E.S.T. LeedusProjekt C.O.N.T.E.S.T. Leedus

Projektis osalevate koolide delegatsioonide töökohtumine Leedus

* Innove projekt Suure-JaanisInnove projekt Suure-Jaanis

Innove projekti "Koolimeeskondade ühine õppimine" lõppkohtumine 16. novembril Suure-Jaani Gümnaasiumis

* Kontsert koolisKontsert koolis

Kellaaeg: 12:15

Pärnu Muusikakooli rütmimuusika osakonna kontsert (4abc+7c+6c) algklasside maja saalis

17
* Ujumine 3abUjumine 3ab


* Projekt Museart InglismaalProjekt Museart Inglismaal

Projektis osalevate koolide delegatsioonide töökohtumine Inglismaal

* Projekt C.O.N.T.E.S.T. LeedusProjekt C.O.N.T.E.S.T. Leedus

Projektis osalevate koolide delegatsioonide töökohtumine Leedus

18
* MK tehnoloogiakonkurssMK tehnoloogiakonkurss

Maakondlik tehnoloogiakonkurss Kilingi-Nõmmes

* Projekt Museart InglismaalProjekt Museart Inglismaal

Projektis osalevate koolide delegatsioonide töökohtumine Inglismaal

19
20
* Ujumine (3ab)Ujumine (3ab)


* Projekt Erasmus+Projekt Erasmus+

Erasmus+ IT-alane projektikohtumine osalevate koolide esindustele Belgias

21
* Projekt Erasmus+Projekt Erasmus+

Erasmus+ IT-alane projektikohtumine osalevate koolide esindustele Belgias

* Infoõhtu KutsehariduskeskusesInfoõhtu Kutsehariduskeskuses

Kellaaeg: 17:15

Infoõhtu "Kutseharidus on lahe" Pärnu Kutsehariduskeskuses

22
* Ujumine (3ab)Ujumine (3ab)


* Projekt Erasmus+Projekt Erasmus+

Erasmus+ IT-alane projektikohtumine osalevate koolide esindustele Belgias

23
* Projekt Erasmus+Projekt Erasmus+

Erasmus+ IT-alane projektikohtumine osalevate koolide esindustele Belgias

* Sisekoolitus õpetajateleSisekoolitus õpetajatele

Kellaaeg: 14:10

Sisekoolitus "Kolleegilt kolleegile" auditooriumis

* TalendishowTalendishow

Kellaaeg: 18:00

Paikuse PK Talendishow 2017 spordisaalis. Pilet pealtvaatajale - 1 euro.

24
* VR rahvastepallivõistlusedVR rahvastepallivõistlused

Vabariiklikud rahvastepalli finaalvõistlused Viljandis (4.-5. kl poisid)

* Ujumine (3ab)Ujumine (3ab)


* Projekt Erasmus+Projekt Erasmus+

Erasmus+ IT-alane projektikohtumine osalevate koolide esindustele Belgias

25
26
27
* Ujumine (3ab)Ujumine (3ab)


28
* Projekt Erasmus+Projekt Erasmus+

Erasmus+ projektis "Go For Literacy" osalevate koolide esinduste töökoosolek Hispaanias

29
* Ujumine (3ab)Ujumine (3ab)


* Mälumängu MVMälumängu MV

Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistlused

* Projekt Erasmus+Projekt Erasmus+

Erasmus+ projektis "Go For Literacy" osalevate koolide esinduste töökoosolek Hispaanias

30
* Projekt Erasmus+Projekt Erasmus+

Erasmus+ projektis "Go For Literacy" osalevate koolide esinduste töökoosolek Hispaanias