Tulekul üritused

« Eelmine Veebruar 2018 Järgmine »
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
      1
* NUPUTANUPUTA

5.-7. kl õpilastele Pärnu Koidula Gümnaasiumis

* AabitsapiduAabitsapidu

Kellaaeg: 11:15

1abc kl õpilastele

* "Huvitav teadus" II voor"Huvitav teadus" II voor

Kellaaeg: 15:00

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus

2
* Ajalookonverents SindisAjalookonverents Sindis

Osaleb grupp lõpuklasside õpilasi

* Ujumine (2bc)Ujumine (2bc)


3
* Pärnu bioloogiaolümpiaadPärnu bioloogiaolümpiaad

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor Pärnu Koidula Gümnaasiumis

4
5
* Ujumine (2bc)Ujumine (2bc)


6
7
* Kooliliiga võrkpallKooliliiga võrkpall


* Pärnu füüsikaviktoriinPärnu füüsikaviktoriin

Pärnu linna koolide 8. kl õpilaste füüsikaviktoriin Pärnu Koidula Gümnaasiumis

* Pärnu matemaatikaolümpiaadPärnu matemaatikaolümpiaad

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Pärnu Koidula Gümnaasiumis

* Ujumine (2bc)Ujumine (2bc)


8
* Kooliliiga võrkpallKooliliiga võrkpall


9
* Ujumine (2bc)Ujumine (2bc)


10
* Kiirmale MVKiirmale MV

Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales

* Pärnu ajaloo-olümpiaadPärnu ajaloo-olümpiaad

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor Pärnu Mai Koolis

11
12
* Fotograaf koolisFotograaf koolis

9. klasside õpilaste ja õpetajate pildistamine lõpualbumite tarvis

* Ujumine (2bc)Ujumine (2bc)


13
* Vastlapäeva üritusedVastlapäeva üritused


* Teatrikülastus (6bc)Teatrikülastus (6bc)

Etendus "Lumekuninganna" Ugalas

* Varraku mälumängVarraku mälumäng

Sütevaka ja Varraku mälumäng

* Pärnu NutimängPärnu Nutimäng

Pärnu Keskraamatukogu ja Pärnu Muuseumi Nutimäng 5. klasside õpilastele

* Sütevaka HG külastusSütevaka HG külastus

Kellaaeg: 08:15

Grupp 9ab õpilasi veedab koolipäeva Sütevaka HG-s

* Näitusekülastus (8b neiud)Näitusekülastus (8b neiud)

Kellaaeg: 13:00

Vaibanäitus "Ma armastan Eestit" teater Endla galeriis

14
* Pärnu füüsikaviktoriinPärnu füüsikaviktoriin

Pärnu linnakoolide füüsikaviktoriin 8. klasside õpilastele

* Kooli suusavõistlusedKooli suusavõistlused

10.15 - 7.-8. kl poisid, 11.15 - 3c, 4b, 4c poisid, 12.15 - 5ab, 6abc poisid

* KlaverikontsertKlaverikontsert

Kontsert "Argo ja Arko klaveriduo" (1.-5. kl)

* Külas M. TreierKülas M. Treier

Kellaaeg: 10:15

Ohutusteemaline loeng 9. kl õpilastele

* Sõbrapäeva seiklusmäng (4b)Sõbrapäeva seiklusmäng (4b)

Kellaaeg: 15:00

4b klassi Sõbrapäeva seiklusmäng Pärnus

* Klassiõhtu (4c)Klassiõhtu (4c)

Kellaaeg: 17:00


15
* Miniliiga võrkpallMiniliiga võrkpall

Pärnu koolide miniliiga võrkpallivõistlused (4.- 6. klassi poisid)

* Huvitav teadus (III voor)Huvitav teadus (III voor)

Huvitav teadus - III voor (bioloogia, geograafia, keemia)

* Vene laulu konkurssVene laulu konkurss

Kellaaeg: 12:00

Pärnu koolide õpilaste laulukonkurss "Vene laul" Pärnu Ühisgümnaasiumis

* 9. kl lastevanemate koosolek9. kl lastevanemate koosolek

Kellaaeg: 17:00

Lõpuklasside õpilaste ja lastevanemate ühiskoosolek

16
* Ujumine (2bc)Ujumine (2bc)


17
* Pärnu muusikaolümpiaadPärnu muusikaolümpiaad

Muusikaolümpiaadi piirkonnavoor

18
19
* Ujumine (2bc)Ujumine (2bc)


* D. Samoilovi luulekonkurssD. Samoilovi luulekonkurss

Kellaaeg: 10:30

Pärnu linna- ja maakonnakoolide luulekonkurss

20
* RahvariidepäevRahvariidepäev

Rahvariideid tutvustavad tunnid lektor Malle Ormilaaniga. 8.15 - 6.-7. kl, 9.10 - 8ab, 10.15 - 4.-5. kl.

21
* Ujumine (2bc)Ujumine (2bc)


22
* Õpetajate töökoosolekÕpetajate töökoosolek

Kellaaeg: 14:00

Eesti 100 (Seljametsas)

23
* Eesti 100 tähistamineEesti 100 tähistamine


24
25
26
* Ujumine (2bc)Ujumine (2bc)


* Sisekoolitus õpetajateleSisekoolitus õpetajatele

Sisekoolitus koos Viljandi Paalalinna kooli õpetajatega paikuse PK-s

* e-õppe päeve-õppe päev


27
* ProjektipäevProjektipäev

Projektipäev koostöös Viljandi Paalalinna Põhikooliga

* Külalisõpetajad koolisKülalisõpetajad koolis

Tunde annavad Viljandi Paalalinna kooli õpetajad

28
* Ujumine (2bc)Ujumine (2bc)