EÕM’i töö- ja puhkelaager alustas

10. juulil alustas Paikuse Põhikooli  juures oma tööd traditsiooniline EÕM’i egiidi all tegutsev töö- ja puhkelaager. Tööpäeva algus on igal päeval kell 9.00  ja kestus 4 tundi. Pärast tööpäeva on planeeritud  mitmesuguseid ühistegemisi. Juhendajateks on Ille ja Andres Riivits.
Seljametsa vahetus alustab 7. augustil. Põhilisteks tegevusteks on lasteaia kolimisega seotud tööd. Juhendajateks Jüri Kasemets ja Svetlana Dubik.

I vahetus: 10.-21. juuli 2017 Paikuse, juhendajad Ille ja Andres Riivits, tel 4420782 ille.riivits@paikuse.ee

II vahetus: 7.-18. august 2017 Seljametsa, juhendajad Jüri Kasemets ja Svetlana Dubik, tel 4453413 seljametsala@paikuse.ee

Õpilase töötasu on 2.78 eurot tund.

Kui sa millegipärast juba valitud vahetusest osa võtta ei saa, siis sellest tuleb kindlasti juhendajale teada anda.

Põnevat töösuve!

Laagrite nimekirjaga saab tutvuda siin